کد خبر ۱۰۳۸۴۷ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰
مدیرعامل باشگاه شیمیدر:

فوروارد آمریکایی به تیم بسکتبال شیمیدر قم پیوست

مدیر عامل باشگاه شیمیدر از پیوستن یک فوروارد آمریکایی دیگر به تیم بسکتبال مردان شیمیدر قم برای بازی در فصل جاری لیگ برتر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از ایرنا، هنریک درغوکاسیان مدیر عامل باشگاه شیمیدر شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: «دیان رایت» فوروارد قدرتی آمریکایی که سابقه بازی در مسابقات دانشگاه های آمریکا NCAA و لیگ کشورهای ژاپن، قبرس و اوکراین را در کارنامه دارد به شیمیدر قم پیوست و این تیم را از شروع دور رفت مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور همراهی خواهد کرد.

وی ادامه داد: پیش از این نیز «ارنست فرانکلین زیگلر» فوروارد آمریکایی که سابقه بازی در مسابقات دانشگاه‌های آمریکا NCAA را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد با امضای قراردادی یکساله به این تیم پیوسته بود.

 شیمیدر قم در هفته نخست لیگ برتر بسکتبال ساعت ۱۷:۳۰ روز  ۲۸ مهرماه سال جاری در تالار بسکتبال ورزشگاه آزادی به مصاف رعد پدافند هوایی خواهد رفت.

لیگ برتر بسکتبال با حضور ۱۶ تیم در دو گروه ۸ تیمی برگزار می شود و شیمیدر قم با سرمربیگری مهران شاهین طبع در گروه ب با تیم های فولاد مبارکه سپاهان، صنعت مس رفسنجان، صنایع هرمزگان، اکسون تهران، آویژه صنعت پارسا و مهرام تهران همگروه است.

گفتنی است با توجه به وضعیت کرونایی و تصمیم فدراسیون بسکتبال بازی‌های دور رفت به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و در صورت بهبود شرایط دور برگشت بازی‌ها به صورت رفت و برگشت به میزبانی تیم‌ها ترتیب خواهد یافت.

نماینده بسکتبال قم فصل گذشته در بین ۱۶ تیم لیگ برتر بسکتبال بعد از تیم های شهرداری گرگان و مهرام تهران بر روی سکوی سوم ایستاد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com