کد خبر ۱۰۵۲۶۶ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲
عضو مجلس خبرگان رهبری:

نماز سرمایه‌ای برای آسیب زدایی در جامعه است

آیت الله عبداللهی گفت: نماز یکی از سرمایه‌هایی است که می‌تواند در جامعه آسیب زدایی و ظلمت زدایی کند و موجب افزایش معنویت و رشد انسان‌ها شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله عبداللهی عضو مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ظهر شنبه در همایش نماز سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) که با حضور سردار موحد فرمانده این سپاه و حجت الاسلام اکبری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم در محل سپاه استان برگزار شد، با تاکید بر اینکه امروز بیشترین تلاش دشمن در فضای مجازی کمرنگ کردن معارف، احادیث و روایات است گفت: متأسفانه فضای مجازی، رها و به قول رهبر معظم انقلاب تبدیل به قتلگاه جوانان شده است.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت مدیریت این موضوع تاکید کرد: مسئولان باید فکری اساسی برای مدیریت آن کنند و مانند کشورهای دیگر در استفاده از این فضا، خط قرمز در نظر بگیرند.

وی افزود: نماز یکی از سرمایه‌هایی است که می‌تواند در جامعه آسیب زدایی و ظلمت زدایی کند و موجب افزایش معنویت و رشد انسان‌ها شود.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم، از ۱۶ نفر از فرماندهان، ائمه جماعات و سربازانی که در امر ترویج اقامه نماز بیشترین فعالیت را داشته‌اند تجلیل شد.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com