کد خبر ۱۱۱۹۲۳ انتشار : ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی در قم برگزار شد

مراسم افتتاحیه رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی با حضور رئیس سازمان مدارس صدرا و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از مهر، رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۰۰ نفر از دانش‌آموزان متوسطه دوم دختران در مجتمع فرهنگی نور قم آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.

حجت‌الاسلام مرتضی شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم هدف از برگزاری این رویداد را تربیت دختران فعال فرهنگی و کنشگر با روش حل مسأله در میدان ذکر کرد.

حجت‌الاسلام حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا نیز در این مراسم از شناسایی بیش از ۲ هزار دختر فعال فرهنگی در چند استان کشور خبر داد و گفت: رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی قرارگاه فرماندهی دخترانی است که می‌خواهند به عنوان فعالان فرهنگی کنشگری کنند.

حجت‌الاسلام علیرضا ایمانی‌مقدم استاد حوزه و دانشگاه نیز ایام جوانی را بهترین فرصت برای خودسازی و انس گرفتن با قرآن و آموزه‌های دینی دانست و خطاب به دختران شرکت کننده در این رویداد گفت: هر کدام از شماها می‌توانید بهترین مبلغ برای اسلام ناب باشید و میلیون‌ها انسان را هدایت کنید.

در این مراسم، دختران شرکت کننده با سردادن لبیک یا زینب (س) اهانت به همسر و دختر شهید منصور خادم صادق در شیراز را محکوم کردند.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com