کد خبر ۱۱۲۲۶۸ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰
گزارش قم‌نا/

حمایت روزنامه حامی فتنه از آشوب گری در قم

روزنامه «پیام قم» در شماره امروز خود اغتشاشگران شب گذشته قم را جوانان قمی معرفی می‌کند و به توجیه فحاشی‌ها، شعارهای ساختار شکنانه، توهین به نمادهای مقدس، ایجاد درگیری با نیروهای برقرار کننده امنیت کشور و تخریب اموال عمومی می‌پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، هنجارشکنی‌های شب گذشته قم توسط تعدادی اندکی از افرادی که خود را معترض می‌نامیدند موجب بروز خسارت‌های فراوانی به اموال عمومی گردید و همین موضوع سبب شد تا روزنامه «پیام قم» که در عرصه رسانه‌های قم جایگاهی ندارد، اقدام به تهیه یک گزارش وارونه از اغتشاشات شب گذشته نماید.

این روزنامه در شماره امروز خود اغتشاشگران شب گذشته قم را جوانان قمی معرفی می‌کند و به توجیه فحاشی‌ها، شعارهای ساختار شکنانه، توهین به نمادهای مقدس، ایجاد درگیری با نیروهای برقرار کننده امنیت کشور و تخریب اموال عمومی می‌پردازد.

در بخشی از گزارش «پیام قم» خبرنگار میدانی این روزنامه، اغتشاشگران معدود شب گذشته که به تخریب اموال عمومی پرداخته بودند و همچنین جمع محدودی که ضمن سر دادن شعارهای ساختار شکنانه و فحاشی به ماموران برقراری امنیت، چادر و روسری زنان را به آتش کشیدند را جوانان پر شور و نشاط قمی معرفی می‌کند.

این در حالی است که بر اساس مشاهدات میدانی و همچنین تصاویر و فیلم‌های منتشر شده، افراد حاضر در تجمع شب گذشته ارتباطی با فضای عمومی و خانواده‌های با اصالت قمی نداشتند و به همین خاطر نیز این متن نوعی توهین به مردم قم محسوب می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه «پیام قم» که در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 88 نیز از حامیان فتنه به شمار می‌رفت؛ ظاهرا این بار نیز بوی آشوب را استشمام کرده که دوباره فعالیت خود را از سر گرفته و این گونه به دفاع از اعمال سخیف آشوبگران برخواسته است.

تجمع شب گذشته قم صرفا مجالی برای ابراز وجود جماعتی ساختارشکن و ضدقانون بود که فیلم‌های فحاشی و آثار آشوب‌های به جای مانده نشان داد این افراد حتی در این حد نیز مستحق فرصت نیستند و امثال روزنامه «پیام قم» با حمایت از آشوب و فتنه‌گری نمی‌توانند حقایق را وارونه منعکس کرده و اوباش را مردم جلوه دهند.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com