کد خبر ۱۱۳۵۰۸ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

۱۰ طرح و ایده دیجیتال در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری قم حمایت می‌شوند

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم با اشاره به حضور طیف عظیمی از نوجوانان و جوانان در رویداد بسیج گفت: ۱۰ ایده و طرح رویداد بسیج که با سیاست‌ها و اولویت‌های شهر همراه باشد، حمایت و پشتیبانی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید محمدحسین دهناد در حاشیه برگزاری چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم اظهار داشت: حضور طیف زیادی از نوجوانان و جوانان که ایده‌های خود را در حال مطرح بوده در ابتدای ورود به رویداد جلب توجه می‌کند.

وی ادامه داد: در این رویداد در زمینه‌های مختلفی ازجمله اپلیکیشن و سرویس‌های نرم‌افزاری تا محتوای انیمیشن و یا پویانمایی در حال تولید آثار فاخر هستند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه مدیریت شهری با بیش از ۳۷۰نوع مأموریت در شهر روبرو است، گفت: این مأموریت‌ها از بدو تولد یک انسان تا انتهای زندگی با وی است.

وی با بیان اینکه رفتار مناسب شهروندان در گرو آموزش مناسب مخصوصاً در سنین پایین است اضافه کرد: به همین دلیل اعلام آمادگی کردیم که در حوزه حمل‌ونقل و مخاطبان بخصوص دانش آموزان از طرح‌ها حمایت می‌کنیم.

دهناد در ادامه ابراز کرد: ما قول داده‌ایم از ۱۰ اثری که در زمینه‌های مختلف با دید بحث‌های حمل‌ونقلی، ایمنی و بحث‌هایی که در اولویت شهر و سیاست شهرداری قرار بگیرد، حمایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حمایت‌ها مختص این رویداد نیست و بعدازاین رویداد سفارش می‌دهیم و با حمایت مالی از تیم‌ها پشتیبانی می‌کنیم.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com