کد خبر ۱۱۳۵۲۶ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳
معاون استاندار قم خبر داد؛

اختصاص هزار و ۹۴۹ میلیاردتومان به عنوان متمم سفر رئیس‌جمهور به قم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم از اختصاص هزار و ۹۴۹ میلیارد تومان تا سال ۱۴۰۳ از منابع ملی و وزارتخانه‌ای به عنوان متمم سفر رئیس‌جمهور به قم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری مهر، ابراهیم معتمدی با اشاره به اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به قم، اظهار کرد: سفر رئیس‌جمهور به قم دارای ۱۵۶ مصوبه بود که مجموع اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به قم دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است که طی سال‌های ۱۴۰۰، ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ تخصیص پیدا می‌کند.

معتمدی با بیان اینکه بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات تخصیص پیداکرده است، مطرح کرد: همچنین دو قالب دیگر که واگذاری زمین برای انجام پروژه و استفاده از ظرفیت تهاتر با نفت بوده برای استان قم در نظر گرفته‌شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم ادامه داد: بعد از انجام سفر و تکمیل مجموع خواسته‌های استان قم، با توجه به تهیه و تدوین نظام مسائل استان، بازطراحی در حوزه مصوبات سفر انجام شد.

وی اضافه کرد: در طی فرآیند بازطراحی به این نتیجه رسیدیم که بخشی از مشکلات زیربنایی استان از مصوبات سفر جامانده که نیازمند پیگیری ویژه است.

معتمدی خاطرنشان کرد: نمایندگان استان قم در مجلس شورای اسلامی و مجموعه دستگاه‌های اجرایی در بخش متمم سفر با محوریت استاندار قم پیگیری‌های لازم را انجام دادند و در نهایت هزار و ۹۴۹ میلیارد تومان تا سال ۱۴۰۳ از منابع ملی و وزارتخانه‌ای به استان قم تخصیص پیدا کرد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com