کد خبر ۱۱۶۱۷۶ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

توزیع سیب و پرتقال در ۱۴ غرفه در استان قم ویژه نوروز

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: سیب و پرتقال با قیمت مناسب در ۱۴ غرفه در سطح استان قم توزیع و با توجه به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان خرما در غرفه‌های نمایشگاهی میان مردم توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی بیگی با اشاره به اقدامات جهاد کشاورزی قم برای عید نوروز، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب در تامین ارزاق نوروز و ماه رمضان برای شهروندان و زائران برنامه‌ریزی صورت گرفته است. 

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم افزود: برنج، گوشت و مرغ منجمد از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان میان شهروندان در حال توزیع است.

وی بیان کرد: با توجه به همکاری که با اتاق تعاون انجام شده است در 2 نقطه شهر نمایشگاه محصولات اساسی در ایام پایانی سال برپا شده و کالای اساسی و مورد نیاز مردم در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

بیگی با اشاره به توزیع میوه نوروزی در سطح شهر گفت: سیب و پرتقال با قیمت مناسب در 14 غرفه در سطح استان قم توزیع و با توجه به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان خرما در غرفه‌های نمایشگاهی میان مردم توزیع می شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم تصریح کرد: در کنار تیم‌های بازرسی اتاق اصناف مجموعه بازرسی جهاد کشاروزی استان با 15 اکیپ در ایام نوروز و تا پایان ماه رمضان بازار را کنترل می کنند.

وی ادامه داد: دو مجموعه نمایشگاهی در سطح شهر کار خود را آغاز کردند، نمایشگاه دائمی جنب استانداری و همچنین نمایشگاهی در مصلی نماز جمعه پردیسان ارزاق عمومی را در اختیار شهروندان قرار می دهند.

بیگی تصریح کرد: رایزنی‌های لازم صورت گرفته تا فروشگاه‌های تعاونی مصرف ادارات در خیابان‌های اصلی برای توزیع کالای اساسی مردم همکاری کنند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم خاطرنشان کرد: طرح فجر تا فطر از 12 اسفندماه آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد که سیب و پرتقال با قیمت مناسبت در 14 غرفه در سطح شهر توزیع می‌شود.

آدرس غرفه‌های تنظیم بازار میوه شب عید قم نیز به شرح زیر است:

میدان رسالت ورودی خیابان بسیج

بلوار 15 خرداد روبروی حسنیه شهدا

خیابان هنرستان نبش میدان بسیج

خیابان 19 دی ابتدای خیابان شهید بیطرفان

بلوار جمهوری مقابل بیمارستان ولی عصر (عج) بعد از دور برگردان داخل 

بلوار شهید کریمی ابتدای 20 متری شهید کریمی 

ابتدای صفاشهر

میدان ولی عصر بلوار شهید کبیری نبش کوی 15

بلوار کارگر نبش خیابان سلامت 

میدان نبوت 

پردیسان جنب فروشگاه همشهری 

خیابان هفت تیر نرسیده به تقاطع کیوانفر روبروی نوفام 

خیابان جوادالائمه (ع) تقاطع پاسداران

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com