کد خبر ۱۱۹۴۳۹ انتشار : ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۱
اختصاصی قم‌نا/

تغییرات قابل توجه در مسئولیت‌‎های شهرداری قم

شهردار قم طی احکامی جداگانه مدیران جدید منطقه یک، منطقه هشت، سازمان میوه و تره‌بار و مدیریت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، شهردار قم روز شنبه یکم مهر ماه، طی احکامی جداگانه مدیران جدید منطقه یک، منطقه هشت، سازمان میوه و تره‌بار و مدیریت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم را منصوب کرد.

در یک مورد از این انتصابات، سید مرتضی سقاییان‌نژاد، مشاور و همراه دیرین خود محسن صادقی امینی را جایگزین علیرضا مظفری در معاونت سازمان میوه و تره‌بار کرده است.

صادقی امینی تحصیل کرده دانشگاه صنعتی اصفهان، محلی که سقاییان‌نژاد عضو هیئت علمی آن است و روزگاری نیز ریاست این دانشگاه را بر عهده داشته است.

وی اندکی پس از تحصیل در این دانشگاه، به دلیل توانایی‌هایی که داشت، توانست در زمان صدارت سقاییان‌نژاد بر شهرداری اصفهان، در شورای این شهر مشغول به فعالیت شود.

اگرچه صادقی در این بین مسئولیت‌های دیگری را تجربه کرده است، با این حال با آمدن سقاییان‌نژاد به قم، وی نیز به این شهر آمد و علیرغم اخذ مسئولیت در اصفهان طی سال‌های 1400 و 1401، چند سالی است که ساکن قم است.

علیرضا مظفری نیز از جمله مدیران بومی باسابقه قم است که از سال 1394 عهده‌دار معاونت سازمان میوه و تره‌بار بوده است و به درازا کشیدن حضور وی در این جایگاه، نشان می‌دهد که به خوبی توانسته است از پس مسئولیت مدیریت این سازمان پولساز برآید.

این تغییرات از آنجا که در یک بازه زمانی اعلام شده است، حکایت از رویکرد جدیدی در شهرداری قم که می‌تواند با تغییرات در ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر قم رابطه ای معنادار داشته باشد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com