کد خبر ۱۱۹۴۷۹ انتشار : ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۴

دزدی از طلا فروشی در قم به فوت سارقان ختم شد

فرمانده انتظامی شهرستان قم از سرقت شب گذشته سارقان از یک طلافروشی در قم خبرداد و گفت: مالک طلا فروشی سارقان را تعقیب و در یکی از خیابان‌ها با موتور سیکلت آنان تصادف می‌کند که این تصادف منجر به فوت دو نفر از آنان می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از پایگاه‌ اطلاع‌رسانی پلیس، امیر مختاری در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: ساعت ۳:۳۰ بامداد ششم مهرماه مالک طلا فروشی از طریق سیستم‌های هشداری واحد صنفی خود متوجه حضور افرادی در داخل مغازه می‌شود و بلافاصله با خودروی شخصی به محل مراجعه و مشاهده می‌کند که چندین نفر ماسک به‌صورت از مغازه در حال خروج بوده و با موتورسیکلت فاقد پلاک از محل متواری می‌شوند.

  فرمانده انتظامی شهرستان قم ادامه داد: مالک طلا فروشی بلافاصله اقدام به تعقیب راکبین موتور سیکلت نموده و در یکی از خیابان‌ها با موتور سیکلت تصادف می‌کند که منجر به فوت دو نفر از آنان می‌شود.

 رئیس پلیس شهرستان قم افزود: بلافاصله عوامل انتظامی به محل حادثه اعزام شدند که مشخص شد یکی از سارقان فوت شده حاملِ کیف حاوی تعدادی سکه پارسیان و طلاجات بوده و احدی از آن‌ها با هویت معلوم دارای سوابق متعدد سرقت است.

گفتنی است در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و تلاش برای دستگیری سایر سارقین فراری در دستور کار است.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com