کد خبر ۱۲۰۴۱۷ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰

گرامیداشت مقام شهدای خبرنگار فلسطینی در قم برگزار شد

اصحاب رسانه قم با برگزاری تجمعی در گلزار شهدای علی ابن جعفر(ع) ضمن محکومیت شهادت ۵۰ نفر از اصحاب رسانه فلسطین در جنگ غزه، حمایت خود را از طوفان الاقصی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در این مراسم که پیش از ظهر امروز در جوار سردار شهید مهدی زین‌الدین، فرمانده لشکر 17 علی بن ابی طالب قم در دوران دفاع مقدس برگزار شد، احمد حاجی زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار و امیرعلی عموزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم درباره جایگاه شهدا و نقش اصحاب رسانه در انعکاس مظلومیت شهدای غزه به ایراد سخن پرداختند.

بر اساس این گزارش در پایان این مراسم که به همت خانه مطبوعات و بسیج رسانه استان قم برگزار شد، قطعنامه گردهمایی اصحاب رسانه قم به منظور محکومیت شهادت ۵۰ نفر از اصحاب رسانه فلسطین و اعلام حمایت از نهضت طوفان الاقصی قرائت شد که بدین شرح می باشد:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم در این تجمع گفت: باید بدانیم سیره و سبک شهدا چه بود و بالاترین سرمایه انسان که جان است را شهدا ایثارگرانه فدا کردند تا از اسلام و نظام اسلامی دفاع کنند.

بر اساس این گزارش، متن قطعنامه پایانی گردهمایی اصحاب رسانه قم به منظور محکومیت شهادت ۵۰ نفر از اصحاب رسانه فلسطین و اعلام حمایت از نهضت طوفان الاقصی بدین شرح می باشد: 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

عملیات بزرگ طوفان الاقصی که عکس العمل سالها جنایت علیه ملت مظلوم فلسطین بود پوشالی بودن هیمنه رژیم صهیونیستی را ثابت و علاوه بر آن که موجب بروز ترس و وحشت در اردوگاه استکبار جهانی شد، مصداق عینی کلام الهی «إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنْکَبُوتِ» نیز گردید.

در این میان تلاش رژیم کودک کش صهیونیستی برای شکستن قلم و قدم راویان شجاع حوزه مقاومت که به منظور ممانعت از انتشار اخبار و تصاویر این نسل کشی گسترده صورت می گیرد خود دلیلی بر وقوع یک جنایت خوفناک و قتل عام فجیع علیه بشریت است که در کمال ناباوری در میان سکوت مدعیان صلح و آزادی و عدالت در جوامع جهانی صورت می پذیرد.

در کمال تاسف ، تا امروز در کنار شهادت بالغ بر 11 هزار نفر از ساکنان باریکه غزه از کودک و نوجوان و زن و مرد سالخورده، 50 نفر از خبرنگاران مظلوم به همراه خانه و خانواده های آنان نیز هدف کینه نظامیان جنایتکار اسرائیلی قرار گرفته که این گردهمایی به یاد آنان و محکومیت این کشتار بزرگ و حمایت از اصحاب قلم جبهه مقاومت است.

اصحاب رسانه شهرکریمه اهل بیت سلام الله علیها در ایامی که مصادف با سالگرد شهادت سردار خیبر و برادر رزمنده اش بوده و در کنار مزار نورانی آنان و صدها لاله پرپر به خون نشسته، از درگاه خداوند متعال آرزوی علو درجات برای ارواح پاک شهدای غزه و اصحاب شهید رسانه را داشته و متعهد می گردند رسالت بزرگ خبری و راه شهدای مظلوم جبهه مقاومت و خبرنگاران شهید را ادامه دهند.

خبرنگاران و فعالان رسانه تردیدی ندارند که جهانیان در برابر یک آزمون بزرگ قرار داشته و آنچه از سکوت مجامع مدعی حقوق بشر و سران کشورهای خائن عربی مشاهده می شود در برگ برگ تاریخ و به همت اصحاب قلم ثبت و سندی دیگر برای اثبات پوچ بودن ادعاهای واهی جبهه استکبار جهانی خواهد شد.

به امید ظهور منجی عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن عسکری عج الله تعالی فرجه الشریف و غلبه و پیروزی مظلومان عالم بر مستکبران و زیاده خواهان جهان

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com