کد خبر ۱۲۰۴۲۱ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۸

بیمارستان 250 تخت‌خوابی کودکان در قم ساخته می‌شود

استاندار قم با بیان اینکه بر اساس نظر کارشناسان، بیمارستان حضرت معصومه(س) به طور کامل پاسخگوی نیاز مردم نیست، گفت: برای پاسخگویی به این نیاز مردم، بیمارستان ۲۵۰ تخت‌خوابی الزهرا(ع) برای حل این مشکل ویژه اطفال ساخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، سیدمحمد آقامیری امروز به مناسبت روز پرستار در جمع پرستاران بیمارستان حضرت معصومه(س) حضور یافت و از زحمات آن‌ها تقدیر کرد.

استاندار قم در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس نظرات کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی قم، بیمارستان حضرت معصومه(س) به عنوان بیمارستان کودکان، به طور کامل پاسخگوی نیاز مردم قم نیست.

وی افزود: در گذشته مصوب شده بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی الزهرا(ع) ویژه اطفال در قم با مشارکت دولت و بخش خصوصی ساخته شود، در این جلسه نیز مصوب کردیم بیمارستان حضرت معصومه(س) در کارگروه مولدسازی استان فروخته شود و اعتبار به‌دست آمده را برای ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت‌خوابی هزینه کنیم.

آقامیری تصریح کرد: البته تا زمانی که بیمارستان ۲۵۰ تخت‌خوابی الزهرا(ع) تکمیل نشده، بیمارستان حضرت معصومه(س) موظف به خدمت‌رسانی به مردم قم خواهد بود.

استاندار قم در پایان با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی ما باید پاسخگوی نیاز مردم باشند، عنوان کرد: در عرصه برطرف کردن مشکلات و نیازهای مردم به‌دنبال این نیستیم که آیا این پروژه صرفه اقتصادی دارد یا خیر، برای ما مهم این است که مشکل و مطالبات مردم حل شود.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com