کد خبر ۱۲۱۳۹۶ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۳

اجرای تور گردشگری روایت پیشرفت با بازدید از پروژه‌های شهری قم

تورهای گردشگری روایت پیشرفت در آستانه جشن بزرگ ملی پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین انتخابات پیشِ‌رو و به منظور تبیین خدمات، اقدامات و برنامه‌های شهرداری قم به عنوان بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به همت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری و مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای اقشار مختلف شهروندان برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری فارس از قم، فرماندهان بسیج سازمان ادارات و کارمندان سپاه امام علی بن ابیطالب علیه‌السلام در قالب تور گردشگری روایت پیشرفت از برخی پروژه‌های کلان شهرداری قم بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه‌ها و جزئیات آن قرار گرفتند.

هدف اصلی این تور تشریح برخی اقدامات شاخص شهرداری قم در مسیر عمران، آبادانی، توسعه، تحول و تعالی شهر قم در راستای فریضه‌ی جهاد تبیین است تا اقشار مختلف شهروندان از نزدیک شاهد اجرای برخی پروژه‌های شاخص شهرداری قم که با تلاش خادمان مردم در مجموعه مدیریت شهری آخرین مراحل اجرایی را سپری ‌می‌کند و یا به مرحله بهره‌برداری رسیده و در اختیار زائرین و شهروندان شهر مقدس قم قرارگرفته است، باشند.

ایستگاه مترو شهید مطهری و اطلاع از وضعیت فاز نخست خط یک مترو قم، خانه موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشگر ۱۷ امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع)، آخرین مراحل عملیات عمرانی طرح ادامه تونل غدیر و فاز پنجم محور عمار یاسر و مجموعه فرهنگی، تفریحی و آموزشی باغ پرندگان قم پروژه‌هایی بود که در این برنامه از تور گردشگری روایت پیشرفت مورد بازدید قرار گرفت.

مدیران بخش‌های مرتبط با این پروژه‌ها در شهرداری قم، در طول برگزاری این تور گردشگری، ضمن تشریح اطلاعات شاخص و اصلی این پروژه‌ها گزارشی از نحوه اجرا، اهداف و نتایج اجرای آن ارائه دادند.

تورهای گردشگری روایت پیشرفت در آستانه جشن بزرگ ملی پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین انتخابات پیشِ‌رو و به منظور تبیین خدمات، اقدامات و برنامه‌های شهرداری قم به عنوان بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به همت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم و مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و برخی دیگر از بخش‌های ستادی و عملیاتی شهرداری قم برای اقشار مختلف شهروندان برگزار می‌گردد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com