کد خبر ۱۲۱۴۰۴ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۶

1412 واحد مسکونی استان قم در دهه فجر گازدار می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پایان عملیات گازرسانی به سه طرح نهضت ملی مسکن در استان قم و گازدار شدن هزار و 412 واحد مسکونی همزمان با دهه فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مرتضی خوش‌لهجه با اعلام پایان عملیات گازرسانی به سه طرح نهضت ملی مسکن در استان قم در دهه فجر اظهار کرد: میزان اعتبار هزینه شده برای این طرح‌ها بیش از 30 میلیارد ریال است که با انجام آن، یک هزار و 412 واحد مسکونی در منطقه پردیسان، بخش قنوات و روستای میرآباد از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مناطق کهک، طایقان، صرم، چشمه‌شور، کرمجگان و خلج‌آباد، تصریح کرد: عملیات گازرسانی به این مناطق هم‌اکنون در حال انجام است که با بهره‌برداری از این طرح‌ها در مجموع بیش از 450 واحد مسکونی دیگر نیز گازدار می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان، با اشاره به پیشرفت 90 درصدی عملیات گازرسانی به سه روستای فتح‌آباد، قره‌سو و شوراب به همراه 60 واحد صنعتی مستقر در محور قم-سلفچگان بطور همزمان، گفت: برای این طرح تاکنون بیش از 500 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امید است که تا پایان سال جاری به مرحله بهره‌برداری برسد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com