کد خبر ۱۲۱۴۱۴ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵
رییس پلیس فتا قم خبر داد؛

شناسایی ۲۵ تارنمای توهین‌آمیز به شهدای حادثه تروریستی کرمان در قم

فرازپور از شناسایی ۲۵ تارنمای توهین آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه شهر کرمان و برخورد قانون با عوامل آن ها در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان قم، سرهنگ مهدی فرازپور در تشریح این خبر، اظهار داشت: پس از حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه که در مسیر گلزار شهدای شهر کرمان رخ داد و منجر به شهادت برخی از هموطنان شد، عده‌ای از معاندین و افراد مغرض از این موضوع سوءاستفاده کرده و با انتشار شایعات، اخبار کذب و محتواهای توهین آمیز در فضای مجازی باعث تشویش اذهان عمومی، ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

وی افزود: پلیس فتا استان قم با همکاری سایر دستگاه‌های انقلابی ۲۵ تارنمای توهین‌آمیز به شهدای حادثه تروریستی کرمان را شناسایی کرد و برخورد قاطعانه با آنها در دستور کار قرار داده است.

سرهنگ فرازپور با بیان اینکه شهروندان عزیز هوشیاری و ذکاوت لازم را در دریافت اخبار و تحلیل‌ها از منابع موثق و معتبر داشته باشند، هشدار داد: برابر قانون مجازات اسلامی هرگونه جعل خبر، تولید و انتشار شایعات که موجب تشویش اذهان عمومی در جامعه شود، جرم تلقی می‌شود و از تمامی هموطنان از انتشار اخبار کذب و اشتراک گذاری مطالب از منابع نامعتبر خودداری کنند.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com