کد خبر ۱۲۴۰۹۳ انتشار : ۱۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۱
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

شهید رییسی به حضرت معصومه(س) ارادت ویژه ای داشت

قم- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهید رییسی به حضرت معصومه(س) ارادت ویژه ای داشت و سه سال قبل در ایام ابتدایی تبلیغات انتخابات سحرگاه به حرم مطهر مشرف شدند و در خلوتی به راز و نیاز پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرنگار مهر، محمد مهدی اسماعیلی شامگاه یکشنبه در مراسم اربعین شهید رئیسی و شهدای خدمت که در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور خانواده این شهید و اقشار مختلف مردم قم برگزار شد گفت: از حضور و میزبانی مردم شریف قم در مراسم چهلم شهید آیت الله رئیسی و شهدای خدمت به خصوص تولید حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و دفتر مقام معظم رهبری در قم تشکر می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مردم و علمای قم همواره در مسیر نهضت و انقلاب اسلامی پیشتاز بوده اند و نقش بسزایی داشتند و در تمامی عرصه‌ها حضور داشتند.

اسماعیلی گفت: مردم قم در بدرقه شهید جمهور حضور گسترده ای داشتند و به نمایندگی از خانواده شهید رئیسی از این حضور همه مردم قم تشکر می‌کنیم و آروزی سربلندی برای آنان داریم.

وی گفت: شهید رئیسی به حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ارادت ویژه ای داشت و سه سال قبل در ایام ابتدایی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سحرگاه به حرم مطهر مشرف شدند و در خلوتی به راز و نیاز پرداختند.

اسماعیلی بیان کرد: ده روز قبل از شهادت آیت الله رئیسی ایشان در سفر به قم به حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها مشرف شدند و زیارت کردند.


https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com