کد خبر ۱۲۴۱۱۶ انتشار : ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۵

گازرسانی به فاز سوم طرح مسکن جوانان روستای صرم انجام شد

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پایان عملیات گازرسانی به فاز سوم طرح مسکن جوانان در روستای صرم پس از 12 سال وقفه در اجرا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مرتضی خوش‌لهجه با اعلام این خبر، اظهار کرد: طول خطوط اجرا شده در این طرح سه هزار و ۶۰۰ متر است و برای تکمیل آن بالغ بر 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با بیان اینکه با بهره‌برداری از طرح گازرسانی به فاز سوم طرح مسکن جواناندر روستای صرم، ۲۵۰ خانواده از نعمت استفاده از گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند، تصریح کرد: عملیات اجرایی این طرح  ماه گذشته آغاز شد و مطابق با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به مرحله بهره‌برداری رسید.

خوش‌لهجه اضافه کرد: گازرسانی به فاز سوم طرح مسکن جوانانروستای صرم و همچنین الحاقات جدید در روستا‌های خورآباد، قبادبزن، کرمجگان، ونارچ و بیدهند از مصوبات سفر دوم استاندار محترم قم به شهرستان کهک است.

وی در پایان با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف شهرستان کهک، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مطالعات امکان‌سنجی گازرسانی به طرح جدید نهضت ملی مسکن در کهک در حال انجام است که با بهره‌برداری از این طرح‌، بیش از 384 واحد مسکونی دیگر در این شهرستان گازدار می‌شوند.

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com