کد خبر ۱۲۴۱۳۹ انتشار : ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۷

اعتبارات شهرستان کهک ۲.۵ برابر افزایش یافت

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قم با تاکید بر اهمیت ارتقای زیرساخت‌های شهرستان تازه تاسیس کهک، گفت: اعتبارات و بودجه‌های کهک در سالجاری نسبت به سال گذشته ۲.۵ برابر شده‌است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری ایرنا، جواد شاکرآرانی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای ارتقای زیرساخت‌های شهرستان تازه تاسیس کهک، اظهار کرد: طی سه سال گذشته در قالب سفرهای مدیران استانی به شهرستان‌ها و شهرهای استان، اعتبارات خوبی جهت ارتقای زیرساخت ها و پاسخگویی به مطالبات عمومی پیش بینی شده‌است.

وی به برگزاری اولین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در محل فرمانداری کهک اشاره کرد و افزود: در این جلسه بودجه ۱۰۱ میلیارد تومانی در قالب هشت فصل بودجه مختلف توزیع اعتبار شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قم، گفت: این بودجه در قالب هشت فصل امور عمومی، انرژی، حمل و نقل، دین و مذهب، خدمات شهری، آب و درمان، بهداشت و درمان تصویب شده‌است.

وی همچنین از فرصت یک ماهه دستگاه‌های اجرایی برای مبادله‌نامه و آغاز اجرای سریع پروژه‌ها خبر داد و گفت: اولویت در تخصیص بودجه اولیه با پروژه‌هایی است که در سال ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به افزایش ۲.۵ اعتباری شهرستانی که در سال ۱۴۰۳ نسبت به سال گذشته، اظهار امیدواری کرد تخصیص این اعتبارات گامی مهم در جهت توسعه و آبادانی این شهرستان و شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در سال‌های آینده باشند.

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com