کد خبر ۷۶۷۱۳ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹

جامعه جهانی تشنه و شیفته پیام غدیر است

مسئول بانوان بنیاد خاتم‌الاوصیا قم با تأکید بر اینکه جامعه جهانی تشنه و شیفته پیام غدیر است گفت: عدالت ضرورت جامعه علوی است و باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، نرجس نیازمند در مراسم جشن غدیر خم که با حضور جمعی از هیئات مذهبی و بانوان در مصلی قدس برگزار شد با اشاره به اهمیت و جایگاه عید بزرگ غدیر خم اظهار داشت: جامعه علوی بهترین الگوی رفتاری است که باید از آن تبعیت کنیم.

وی با تأکید بر لزوم حرکت در مسیر شهدا و ترویج فرهنگ شهادت در جامعه بیان کرد: شهدا برای ماندگاری اسلام و انقلاب همه زندگی خود را فدا کردند و از مال و جان خود گذشتند و ما باید قدردان آن‌ها بوده و هیچ‌گاه از رسالت آن‌ها غافل نشویم.

مسئول بانوان بنیاد خاتم‌الاوصیا قم با تاکید بر اینکه جامعه جهانی تشنه و شیفته پیام غدیر است تصریح کرد: غدیر خم روز بسیار عظیم و با اهمیتی است که باید در راستای ترویج آن در جامعه اهتمام داشته باشیم و جشن‌های غدیر در جامعه برپا شود.

عضو علی‌البدل شورای شهر قم ادامه داد: ترویج فرهنگ غدیر یکی از موضوعات باارزشی است که سبب می‌شود جامعه جهانی با آن آشنا شود.

نیازمند با اشاره به خصوصیات امیرالمؤمنین(ع) بیان کرد: عدالت ضرورت جامعه علوی و مهم‌ترین و یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این امام همام است و باید به آن توجه ویژه داشته باشیم و همگان در این زمینه وظیفه‌ دارند در این زمینه از امیرالمؤمنین(ع) تبعیت کنند.

وی عنوان کرد: پیامبر(ص) در روز عید غدیر دین جامعه را کامل کرد و رسالت خود را تکمیل کرد، عید غدیر بزرگترین عید اسلام و جهان تشیع است و باید آن را ترویج کرده و در راستای تبیین آن اقدام کنیم.

مسئول بانوان بنیاد خاتم‌الاوصیا قم خاطرنشان کرد: شیعیان واقعی افرادی هستند که در همه خصوصیات زندگی خود در مسیر اهل‌بیت(ع) و امیرالمؤمنین(ع) گام برداشته و از همه خصوصیات نخستین اختر تابناک ولایت الگوگیری کنند.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com