کد خبر ۸۱۸۴۹ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰

دمای قم به 4- درجه می‌رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم (قم‌نا)، با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری به تدریج از بعد از ظهر بارش باران و برف و وزش باد در ارتفاعات بارش برف است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی سه درجه و 10 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم صفر درجه و 9 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری به تدریج کاهش ابر، در برخی ساعات وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد وزش افزایش ابر و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان منفی چهار درجه و 12 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی سه درجه و 12 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه کوه سفید با منفی چهار درجه و منطقه کوشک نصرت با 14 درجه بود.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com