کد خبر ۸۲۴۰۴ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم؛

از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برنامه‌های ویژه‌ای در شهر قم تدارک دیده شده است

مقیمی گفت:به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برنامه‌های ویژه‌ای در شهر قم تدارک دیده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر،گفت: به مناسبت این ایام از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برنامه‌های ویژه‌ای در شهر قم تدارک دیده شده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از برگزاری تور‌های روایت انقلاب خبر داد و افزود: برگزاری تئاتر‌های خیابانی، پرده‌خوانی، پخش کلیپ‌های روز، برگزاری نمایشگاه عکس، اجرای سرود‌های انقلاب، محله سلامتی، جنگ‌های خیابانی، جشنواره خوشنویسی نسیم مهر، استیج شادی در مدارس، المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

مقیمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در این سازمان جهت ارائه خدمت و غنی سازی برنامه‌های فرهنگی در ایام‌الله دهه فجر،تصریح کرد: چهارمین دوره جشنواره پرچم در مدارس همزمان با ایام دهه فجر در استان برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با اشاره به تجهیز ۲۰ ایستگاه نشاط به تجهیزات ورزشی،یادآورشد: مسابقات متنوع ورزشی شامل رشته‌های فوتسال، گل کوچیک، روبیک و طناب‌کشی هم در سطح شهر به مناسبت این ایام برگزار می‌شود.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com