کد خبر ۸۲۸۳۱ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶

جانشین فرمانده کل سپاه در قم: انقلاب اسلامی الگویی برای ملت‌های آزاده دنیاست

گروه استان‌ها ـ دریادار فدوی گفت: ایران اسلامی امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده و با رهبری فرزانه خود الگویی برای ملت‌های آزاده دنیاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، دریادار پاسدار علی فدوی ‌در مراسم چهلمین روز شهادت سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس که با حضور خانواده سردار شهید قاسم سلیمانی و جوانان محور مقاومت و ملیت‌هایی از کشورهای جهان و هم‌چنین اقشار مختلف مردم قم در مصلی قدس قم برگزار شد، اظهار داشت: چند روز دیگر جشن پیروزی 41 سالگی نهال انقلاب اسلامی را پشت سر خواهیم گذاشت؛ انقلابی که در طول این سال‌ها استکبار جهانی با همه امکانات خود با این انقلاب مقابله کرد، اما با وجودی که در برابر او کم‌ترین امکانات را داشتیم ، توطئه‌های دشمنان شکست خورد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با یاری خداوند و ایمان ملت بزرگ خود در برابر استکبار ایستاده ‌و امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده است، افزود: امروز انقلاب اسلامی با رهبری فرزانه خود الگویی برای ملت‌های آزاده دنیاست و جبهه مقاومت اسلامی را پایه‌ریزی کرده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به ترور شهید حاج شهید قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان تصریح کرد: چهل روز پیش یکی از نیروهای انقلاب اسلامی که به تکلیف الهی خود عمل کرده و خط مقاومت را تشکیل داده از سوی خبیث‌ترین فرد و بزدل‌ترین رئیس جمهور دنیا ترور و به شهادت رسید.

سردار فدوی ادامه داد: مراسم تشیع میلیونی و باشکوه این شهدا مؤید این امر است که سرداران مقاومت ریشه در دل ملت‌های منطقه دارند و آن‌ها ارادت خاصی به خط مقاومت دارند.

گفتنی است، مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید مجاهد ابومهدی المهندس و شهدای دیگر مقاومت با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهید سردار سلیمانی و هم‌چنین رهبر انقلابی بحرین شیخ عیسی قاسم و رئیس مجلس تنفیذی حزب الله لبنان و جمع کثیری از جوانان محور مقاومت برگزار شد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com