کد خبر ۸۲۸۹۸ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰

قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه 300 سری جهیزیه ‌به زوج های جوان قمی اهدا کرد

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی ابن ابیطالب قم(ع) گفت: در مجموع برای تهیه و خرید 300 سری جهیزیه بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده که بخشی از آن توسط مردم و خیرین و بخش دیگری توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، سرهنگ علی دستوری در حاشیه اهدای 300 سری جهیزیه کامل به زوج های جوان قمی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تمام 17 قلم جهیزیه تهیه شده را کالاهای ساخت داخل تشکیل داده است.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده سال آینده نیز مانند امسال 300 سری جهیزیه کامل به زوج های جوان و نیازمند استان اهدا خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی ابن ابیطالب قم(ع) عنوان کرد: سال 971، 123 سری جهیزیه کامل به زوج های نیازمند استان اهدا شد که امسال شاهد رشد در این آمار هستیم.

دستوری تصریح کرد: در مجموع برای تهیه و خرید این 300 سری جهیزیه بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده که بخشی از آن توسط مردم و خیرین و بخش دیگری توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه بوده است.

وی ادامه اد: این جهیزیه ها در قالب طرح ازدواج آسان به زوج های جوان تعلق می گیرد و ترویج فرهنگ ازدواج آسان به صورت جدی در این نهاد دنبال می شود.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com