کد خبر ۸۹۴۶۴ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) :

سپاه قم از خبرنگاران برتر به مناسبت روز خبرنگار تقدیر به عمل می آورد

حسینی نوده گفت:یکی از اهداف این طرح تقویت روند هم اندیشی در رسانه به منظور اطلاع رسانی برنامه‌های نهاد مقدس با جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، سید حسن حسینی نوده مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع)  از طرح تجلیل خبرنگاران برتر در حوزه سپاه و بسیج خبر داد.

حسینی نوده گفت:یکی از اهداف این طرح تقویت روند هم اندیشی در رسانه به منظور ترویج حسنات و اطلاع رسانی برنامه‌های این نهاد مقدس با جامعه است.

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) به نمونه‌هایی ازاهداف این طرح از جمله انتشار و پوشش هر چه بیشتر اخبار و فعالیت‌های سپاه و بسیج در رسانه به منظور ترویج حسنات و اطلاع رسانی برنامه‌های این نهادمقدس با جامعه، همچنین تقویت روند هم اندیشی، همدلی و همکاری فعالان رسانه و سپاه استان اشاره و ابراز داشت: با تلاش مشترک و تبادل تجربیات جهت رفع موانع کوشیده و این برنامه منجر به تقویت تعاملات دوسویه می‌گردد.

او افزود: به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های بی شائبه اصحاب رسانه و شناسایی نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های خبری و اطلاع رسانی سپاه، از سوی معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه علی ابن ابیطالب (ع) و خبرگزاری بسیج قم، با برنامه ریزی طرح تجلیل خبرنگاران برتر در حوزه سپاه و بسیج در دستور کار قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) در ادامه سخنانش گفت: اجرای این طرح با توجه به شیوع کرونا به صورت سرکشی و بازدید با همراهی یکی از اعضای هیئت رئیسه فرماندهی سپاه استان از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان قم بارعایت پروتکل‌های بهداشتی، صورت می‌پذیرد.

حسینی نوده از اهداف دیگر این طرح به برنامه شناسایی، معرفی و الگوسازی از بهترین مصادیق فعالیت خلاق، مبتکرانه، موفق، پرمخاطب، پرمحتوا، جذاب و ماندگار اشاره نمود.

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) در پایان به زمان اجرای این طرح از ۱۵ الی ۲۵ مرداد سال ۹۹ اشاره نمود و افزود: در این رابطه ۲۵ نفر از خبرگزاران و عکاسان، تصویربرداران و فعالان رسانه‌ای استان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com