کد خبر ۱۲۰۳۹۳ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۱

راهپیمایی مردم قم حمایت از کودکان غزه به سمت حرم مطهر‌

مردم قم در حمایت از کودکان غزه از میدان فلسطین به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ‌راهپیمایی کردند.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مردم انقلابی قم همزمان با سراسر کشور در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی از میدان فلسطین به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام علیها ‌راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی از مسیر بلوار نیایش، میدان جانبازان، خیابان شهدا به سمت حرم مطهر، صحن امام رضا(ع) دنبال می‌شود.

مردم در این راهپیمایی با فریاد زدن شعارهای «ما قدرت حقیم، تل‌آویو ضعیف است»، «ما ملت حسینیم ذلت نمی‌پذیریم»، «شعار هر مسلمان مرگ بر آمریکا» و «اسرائیل نابود است فلسطین پیروز است» خواستار برخورد قاطع با مستکبران جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی شدند.

در راستای حمایت از مظلومان غزه شب جمعه نیز مراسمی در آستان حضرت فاطمه معصومه(س) با برنامه محوری دعا و توسل و یادبود شهدای غزه با مداحی میثم مطیعی و جمعه شب نیز یادواره شهدای استان در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) برگزار شده است.

ارتش رژیم اشغالگر قدس از 42 روز پیش جنگ ویران‌کننده‌ای را علیه نوار غزه آغاز کرده که در پی آن بیش از 11 هزار و 500 فلسطینی شهید شده‌اند. از این تعداد 4710 نفر کودک و3160 نفر زن بودند.

به دنبال این جنگ، همچنین بیش از 29 هزار و 800 فلسطینی مجروح شده‌اند که 70 درصد آن‌ها طبق اعلام وزارت بهداشت نوار غزه، زن و کودک بوده‌اند.


https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com