کد خبر ۱۲۴۰۸۵ انتشار : ۱۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۲۵

آخرین وضعیت ساخت مجتمع آب‌ درمانی امام موسی‌ صدر قم

علیرضا رشیدی‌نژاد،مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگاران  اظهار کرد: سال گذشته پروژه ساخت مجموعه ورزشی-تفریحی آب‌درمانی امام موسی صدر تعریف شد که کاربری تفریحی و درمانی خواهد داشت.

 وی با بیان اینکه این مجموعه یک محیط مناسب برای بازپروری، توان‌بخشی و آب‌درمانی دارد که در ساختمان مرکزی احداث خواهد شد افزود: در مجاورت آن دو استخر وجود دارد که با تمهیداتی همچون ورود و استخر‌های مجزا می‌تواند هم‌زمان به استفاده آقایان و خانم‌ها برسد.

 مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: سال گذشته یک قرارداد به میزان ۱۰۰ میلیارد تومان دراین‌باره منعقد شد و در حال حاضر نیز کار در چند حوزه همچون تأسیسات موردنیاز استخر‌ها و سازه پیگیری می‌شود.

 رشیدی‌نژاد اضافه کرد: ساخت اسکلت ساختمان مرکزی این مرکز آب‌درمانی به‌زودی تمام خواهد شد و هم‌زمان با بحث نازک‌کاری، احداث موتورخانه، ایجاد تأسیسات زیرساختی استخر‌ها و بحث‌های این‌چنینی در حال انجام است.

 وی با بیان اینکه در حال حاضر کار پیشرفت ۳۰ درصدی داشته و امیدواریم تا پایان سال به بهره‌برداری برسد، تأکید کرد: سال گذشته احداث پارکینگ‌های طبقاتی در دستور کار بود، پارکینگ خیابان امام خمینی (ره) زمستان ۱۴۰۱ آغاز شد و با توجه به شرایط آن محدوده و دسترسی دشوار به اجرای طرح، کار در حال پیگیری است.

 مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه پارکینگ خیابان امام خمینی (ره) تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: پارکینگ بعدی جنب بازار کهنه است که در این نقطه نیز نگرانی‌های زیادی بابت ترافیک معابر اطراف و فرسودگی بنا‌های اطراف وجود داشت، اما تلاش ما این است که این پروژه در اسرع وقت در اختیار شهروندان قرار گیرد.

 

باشگاه خبرنگاران جوان قم قم

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com