کد خبر ۳۸۶۱۷ انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸
قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی:

از ظرفیت مردم در موضوع امر به معروف استفاده شود/ معاونت امر به‌ معروف در حزب موتلفه تشکیل شد

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: از سال‌ها قبل معاونت امربه‌معروف و نهی از منکر در این حزب ایجاد شده است؛ حزب موتلفه تنها حزبی است که این معاونت را ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از مرکز خبر حوزه، اسدالله بادامچیان در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی با آیت‌الله‌ نوری همدانی گفت: گردهمایی این حزب در قم با موضوع همایش امر به‌ معروف و نهی از منکر این حزب برگزارشده است.

وی افزود: از سال‌ها قبل معاونت امر به‌معروف و نهی از منکر در این حزب ایجادشده است؛ حزب موتلفه تنها حزبی است که این معاونت را ایجاد کرده است.

قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: در همین راستا در جلساتی که در مصلی برگزار شد مسائل مختلف امر به‌معروف در کل کشور پیگیری شد؛ یکی از بخش‌های این جلسات نیز تبادل تجربیات فعالیت امر به‌معروف و نهی از منکر در استان‌های مختلف بود.

بادامچیان تصریح کرد: معاونت امر به‌معروف هم در جهت دستگاه‌های دولتی انجام وظیفه می‌کند، ولی این فعالیت را بدون تبلیغ انجام داده و نقاط مثبت و منفی را متذکر می‌شود.

وی گفت: شیوه این حزب نیز شیوه امربه‌معروف تشویقی است یعنی اگر در یک محله بانوان محجبه و پسران شایسته باشند، بیشتر آنها را تشویق می‌کنیم و سعی داریم آنچه در وسع این حزب است را انجام دهیم.

قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: امام راحل در سال 41 فرمودند، امر به‌معروف تذکر نیست و باید قدرت آمره باشد و به همین خاطر باید در حکومت عناصری باشند که اهل امر به‌معروف باشند و از ظرفیت مردم نیز باید یک شبکه ایجاد شود.

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com