کد خبر ۸۳۰۱۹ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹

آیت‌الله یزدی: ملت با شناخت درست «;نمایندگان انقلابی» را راهی مجلس کنند

رئیس جامعه مدرسین با بیان اینکه مردم با شناخت درست و کامل رأی بدهند تا مجلسی انقلابی تشکیل شود نه مجلسی که دنبال پول و قدرت باشد، گفت: نیروهای انقلابی اتحاد خود را حفظ کنند چون اختلاف سبب می‌شود عناصر مومن، انقلابی و شایسته رأی نیاورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار با اعضای هیئت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه اظهار داشت: وظیفه جامعه مدرسین است که مردم را روشن کند که به چه شخصی رأی بدهند.

وی افزود: از مردم می خواهم که با شناخت درست و کامل رأی بدهند تا مجلسی انقلابی تشکیل شود نه مجلسی که به‌دنبال پول و قدرت باشد، وظیفه داریم نامزدهای اصلح و انسان‌هایی با تجربه و متدین، را انتخاب کنیم تا در آینده شاهد مجلس و دولتی کارآمدتر باشیم.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: نیروهای انقلابی باید اتحاد خود را حفظ کنند چون اختلاف بین آن‌ها سبب می‌شود که عناصر مومن، انقلابی و شایسته رأی نیاورند.

وی با اشاره به تهدیدات مختلف دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر توانایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نبود، دشمن حتما این کشور را نابود می‌کرد، امروز دشمن می‌داند که اگر یکی بزند ده تا می‌خورد و اگر آغازگر حمله و تجاوز باشد، پایان آن نبرد و جنگ به دست ما خواهد بود.

آیت‌الله یزدی با اشاره به مشکلات کشور خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات باید نگاه‌مان به داخل باشد، هر چند کشور دارای مشکلات مختلفی است اما همان طور که مقام معظم رهبری تاکید کردند حل تمام مشکلات باید به دست خودمان و در داخل کشور صورت بگیرد.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com