تیتر یک

اعلام نتیجه آرا درقم؛

نتایج قطعی مجلسین شورای اسلامی و خبرگان رهبری در قم مشخص شد

نامزد‌های شورای هماهنگی ائتلاف اصولگرایان در قم، بیشترین آراء ماخوذه را در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی کسب کردند. نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی مشخص شدند

اینفوگرافی پویش انتخاب آگاهی:

پیگیر تحقق تعهدات و وعده‌های سه‌ نامزد منتخب و سایر مطالبات مردمی از نمایندگان خواهیم بود

کمپین انتخاب آگاهانه که در جریان تبلیغات انتخاباتی به معرفی و بررسی سوابق، مواضع و برنامه‌‌های استانی و کشوری و حوزه سیاست خارجی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه قم پرداخته بود؛ پس از اعلام نتایج انتخابات، اهداف و برنامه‌های نامزدهای منتخب مردم قم شرح داده است.

انتخابات در قم؛

پیروزی آیت الله یزدی در انتخابات خبرگان

نتایج غیررسمی شمارش آرا در برخی از شعب اخذ رأی در قم نشان از پیشتازی آقایان امیرآبادی فراهانی، ذوالنوری و زاکانی در انتخابات مجلس و پیروزی آیت الله یزدی در انتخابات خبرگان دارد.

مقایسه نامزدهای مختلف انتخابات قم؛

اینفوگرافی انتخاب آگاهانه: معرفی، سوابق وبرنامه‌های نامزدهای انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه قم

کمپین انتخاب آگاهانه در 17 اسلاید به معرفی و بررسی سوابق، مواضع و برنامه‌‌های استانی و کشوری و حوزه سیاست خارجی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه قم پرداخته است.

کاندیدایی جوانی که دست پر آمده است؛

حمایت چهل نفر از متخصصان اقتصادی و مدیریت از دکتر میثم لطیفی

چهل نفر از متخصصان رشته‌های مختلف علمی، حمایت خود را از دکتر میثم لطیفی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

آخرین وضعیت گروههای انتخاباتی در قم؛

وضعیت گروه ها و جریان های سیاسی در انتخابات قم/ گزارشی از واقعیت های میدانی انتخابات مجلس در قم

درحالی که به ساعات پایانی تبلیغات رسمی انتخاباتی یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می‌شویم؛ در قم نظرسنجی‌ یکی از نهادهای معتبر از پیشتازی نامزدهای شورای ائتلاف اصولگرایان خبر می‌دهد.

افشاگری‌های جنجالی زاکانی پیرامون برخی مفاسد اقتصادی؛

کسانی اکنون به کرسی تکیه داده‌اند که کوچکترین دانشی ندارند /امکانات هست ولی نمی‌گذارند استفاده شود

در یک مورد بیست پنج یا شش نفر از گردن کلفت‌های کشور را در حوزه فساد _از وزیر اطلاعات، معاون رییس‌جمهور، دادستان تهران و..._ با آنها درگیر شدیم که خیلی‌هایشان الان در زندانند/یک شرکت هیدروکربنی در قم سالهای گذشته، 80میلیون لیتر قاچاق فرآورده نفتی داشته است. چه کسانی پشت سر این شرکت‌ها هستند

اندر حکایت اتحاد قبیله‌ای

وحدت ابنا و پیروان امام و رهبری یا توافقات پشت پرده؟

لیست معرفی شده این شورا که در نوع خود کشکولی از تفکرات مختلف است نشان می دهد که معرفی این لیست از عقبه فکری لازم برخوردار نبوده و مسؤولان این جبهه فقط تلاش کرده اند که چراغ این جریان سیاسی در انتخابات یازدهم هرچند کم فروغ ولی روشن باشد.

دعوت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از ملت عزیز ایران به حضور فعال در انتخابات

شکل‌گیری یک مجلس قوی، زمینه را برای حل مشکلات فراهم می‌کند

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای ملت عزیز ایران را به حضور فعال در جهادِ سیاسی انتخابات دعوت کرد.

نهمین قسمت از ویژه برنامه انتخاباتی «به وقت قم»

چهارده دلیل ذوالنور برای بی کفایتی رئیس جمهور/ فرودگاه قم را باید تمام کرد/ لاریجانی نقشی در انتخاب بنده برای ریاست کمیس ...

نهمین قسمت از برنامه «به وقت قم» با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین «مجتبی ذوالنوری» نماینده فعلی مردم قم در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم تقدیم نگاه بینندگان می‌گردد.

گزارش تصویری:

همایش کاندیداهای منتخب شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم

همایش کاندیداهای منتخب شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم با حضور نامزدهای منتخب علیرضا زاکانی، احمد امیرآبادی و حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری شامگاه دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد.

اندر حکایت لیست بستن‌های قبیله‌ای

چگونه سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان قم، در لیست تهران جا گرفت!؟

حضور سید محمد آقامیری، سخنگوی پیشین شورای ائتلاف اصولگرایان قم ، در لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تهران، باعث تعجب بسیاری از فعالین سیاسی استان قم قرار گرفت .

قم در تب و تاب انتخابات یازدهم مجلس/

اعلام آمادگی برنامه «به وقت قم» برای برگزاری مناظره بین سلایق مختلف سیاسی/ امتناع اکثر کاندیداهای دعوت شده به حضور در من ...

ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم» از برخی نامزدهای شاخص استان قم و نماینده‌های آنها جهت حضور در مناظره رو در رو دعوت بعمل آورده که متاسفانه اکثر کاندیداهای دعوت شده تا این لحظه از حضور در مناظره امتناع کرده‌اند.

هشتمین قسمت از ویژه برنامه انتخاباتی «به وقت قم»

دولت لازم نیست مردم را متهم کند/ امیدوارم مردم افراد کوچک را انتخاب نکند

هشتمین قسمت از برنامه «به وقت قم» با حضور «حسین فاکر خراسانی» عضو سابق شورای اسلامی شهر قم و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم تقدیم نگاه بینندگان می‌گردد.

یادداشت

آخرین اخبار

پربحث ترین ها

    پربیننده ترین ها