سرخط خبرها :

  اختصاصی قم‌نا/

  تعمیم افراطی آمار و اطلاعات مسمومیت های قم توسط نمایندگان مجلس

  سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس با ارائه آماری خلاف واقع از مسمومیت‌های دانش‌آموزان، به جای آن که زمینه آرام کردن فضا را فراهم کند؛ به التهابات حول این موضوع بیشتر دامن می‌زند.

  تاکید مراجع بر شناسایی علل مسمومیت ها و برخورد قاطع با مجرمان

  مراجع تقلید در دیدار با فرمانده فراجا و وزیر آموزش و پرورش بر لزوم شناسایی علل حوادث مسمومیت ها در مدارس و برخورد قاطعانه با عوامل احتمالی در این ماجراها تاکید کردند.

  خطیب نماز جمعه قم:

  عاملان مسمومیت دانش‌آموزان باید به اشد مجازات محکوم شوند

  آیت‌الله سعیدی با اشاره به مسمومیت تعدادی از دانش آموزان طی چند ماه اخیر، گفت: بدون شک این کار غیرانسانی نشان از توطئه جریانی خائن دارد، مراجع تقلید از مسئولان انتظار دارند این مساله را ریشه‌یابی کرده و با عوامل آن با اشد مجازات برخورد کنند.

  اینفوگرافیک اختصاصی قم‌نا/

  ۹ دروغ مسمومیت دانش‌آموزان در مدارس

  در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان رسانه‌های ضدانقلاب در حالی تلاش می‌کنند تا به استناد اظهارات نسنجیده و خلاف واقع برخی مسئولان ناآگاه و همچنین رسانه‌های خائن و بعضا نفوذی، انگشت اتهام را به سمت مذهب دراز کنند.

  اختصاصی قم‌نا/

  چرا ادعای مسمومیت دانش‌آموزان با گاز N2 قابل استناد نیست؟! + دیاگرام

  رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در حالی علت مسمومیت دانش‌آموزان قمی را انتشار گاز اِن.2 (N2) در مدارس اعلام کرده است که در حالت طبیعی بیش از 78% از هوایی که تنفس می‌کنیم؛ حاوی این گاز است! به عبارتی همه ما هرروز این گاز را بیشتر از اکسیژن تنفس می‌کنیم بدون این که اثر خاصی بر سلامتی ما داشته باشد.

  اختصاصی قم‌نا/

  دروغ ضدانقلاب در ماجرای مسمومیت‌ها برای اتهام‌زنی به مذهب / بیش 152 هزار دانش‌آموز دختر در قم مشغول به تحصیل هستند

  در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان رسانه‌های ضدانقلاب در حالی تلاش می‌کنند تا به استناد اظهارات نسنجیده و خلاف واقع برخی مسئولان ناآگاه و همچنین رسانه‌های خائن و بعضا نفوذی، انگشت اتهام را به سمت مذهب دراز کنند که در شهر قم بیش از ۱۵۲ هزار دانش‌آموز دختر مشغول به تحصیل هستند.

  اختصاصی قم‌نا/

  پاسخ صریح برادر دانش‌آموز مرحوم قمی به معاندین

  از روز گذشته در رسانه‌های ضد انقلاب در شبکه‌های اجتماعی مسأله فوت دختر 11 ساله قمی را به ماجرای مسمویت مدارس قم مرتبط کرده‌اند. در همین خصوص برادر مرحوم «فاطمه رضایی» با نوشتن متنی، به این شایعات پاسخ داد.

  مسمومیت دانش آموزان بروجردی با مسمومیت های قم ارتباط دارد؟

  سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مسمومیت شماری از دانش آموزان یک مدرسه در بروجرد بر اثر گاز منوکسید کربن بوده و ارتباطی با مسمومیت های اخیر در قم ندارد.

  دستور دادستان کل کشور در رابطه با مسمومیت های پی در پی دانش آموزان قمی

  دادستان کل کشور با ورود به موضوع مسمومیت در مدارس قم،‌ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم را مامور به پیگیری ویژه و برخورد قاطع با مقصرین احتمالی کرد.

  وزیر بهداشت مطرح کرد؛

  بررسی علت مسمومیت دانش آموزان در قم

  وزیر بهداشت در خصوص علت مسمومیت های دانش آموزان قم، توضیحاتی ارائه داد.

  واکنش بسیج دانشجویی فرهنگیان استان قم به مسمومیت‌های مدارس این استان

  بسیج دانشجویی فرهنگیان استان قم پیرامون مسمومیت های مدارس در قم بیانیه صادر کرد.

  یادداشت